15.08.2016

Голдіс академія підготувала подарунок для учасників adidas color run

Nogi-5

Голтіс академія підготувала подарунок для учасників adidas color run

«Цілющий Імпульс™» – це унікальна слов’янська авторська методика ГОЛТІСА для омолодження та продовження активного довголіття для людей будь-якого віку, стану здоров’я та віри. Це простий та доступний інструмент для побудови гармонійного, сильного і витривалого тіла, розкриття глибинного потенціалу сили і витривалості як для “звичайних” людей, так і для професійних спортсменів.

Методика «Цілющий Імпульс™» дозволить Вам точно формулювати свою мету, досягати її та ставити нову. Після того як Ви побачите приголомшливі результати протягом кількох тижнів, Ви сповнитеся ентузіазму та впевненості, що усе Ваше життя наповниться новим змістом та усвідомленням внутрішніх сил та нових можливостей.

Понад 40 тис. людей вже досягли суттєвих результатів, займаючись за системою «Цілющий Імпульс™», втратили зайві дратівні кілограми, позбулися синдрому хронічної втоми, зрівнялися за показниками сили та витривалості з професійними спортсменами, покращили якість свого життя, знайшли відповіді на потаємні питання та допомогли іншим за допомогою цієї незвичаної методики.

64-річна Ніна Василівна змогла відмовитися від милиць та обігнати 30-річних здорових молодих людей при сходженні на гору. У 39 років, завдяки двом рокам занять за “Імпульсом”, відомий танцорист та хореограф Євген Чернов впевнено перевершив свої показники “піку форми 25-30 років”. 75-річний Олександр Летичівський зійшов на Ельбрус, усього за три роки позбувившись задишки, артрозу, зайвої ваги та м’язової слабкості. І таких історій тисячі…

P.S. Кожному учаснику забігу — подарунок від goltisacademy.com – вправа «Супер тренування для ніг», вартістю 50$

Просто перейдіть за посиланням: http://goo.gl/enl1W9