15.08.2016

Цієї неділі adidas Color Run 2016 розфарбував столицю

_ADA7729

14 серпня у Києві на Трухановому острові відбувся забіг adidas Сolor Run – яскравий як індійське свято Холі та колоритний як ринок спецій у Стамбулі. Біговий захід об’єднав професійних спортсменів та любителів бігу і активного способу життя. В результаті понад 900 бігунів взяло участь у заході.

На відміну від інших бігових подій, в adidas Сolor Run не було переможених, лише переможці. Адже найцінніше, що може отримати людина – яскраві емоції, а їх у учасників було вдосталь.

Під час заходу відбулося два забіги: для дорослих на 5 км та дитячий забіг на 1000 метрів. «Родзинкою» заходу стало те, що на маршруті були розміщені кольорові зони, на кожній з яких бігунів фарбували в яскраві кольори. Для учасників в оригінальних костюмах і цікавих атрибутах були передбачені спеціальні призи.

Окрім бігової програми, усі охочі мали нагоду випробувати себе у інших видах спорту, відвідавши безкоштовні майстер-класи з сальси, зумби, тверку, йоги та ін.
Вперше «Кольоровий забіг» відбувся у США в 2011 році. З кожним роком цей формат набуває все більшої популярності серед світових та українських любителів бігу.

За додатковю інформацією звертайтеся:
Вікторія Веремієнко
email: veremiienko@runukraine.org