Всі дистанції

Запрошуємо команди комерційних та некомерційних організацій взяти участь у 6-му Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016.

Реєстрація триває до 10 квітня 2016 року включно. Реєстрація може завершитися раніше, якщо буде досягнуто ліміту учасників.

Форму для реєстрації можна скачати тут.

З питань умов реєстрації, будь-ласка, напишіть листа на адресу електронної пошти registration@runukraine.org.

Увага! За корпоративної реєстрації оплата участі здійснюється банківським переказом на підставі рахунку, виставленого організаторами.

Документи, що підтверджують оплату, необхідно вислати на адресу електронної пошти registration@runukraine.org не пізніше, ніж за 10 днів до заходу.

 

5 km
adidas COLOR RUN - 5 km | Corporate
Стартовий внесок: 250 грн.
До старту
залишилось
  • Титульний спонсор:
  • Офіційний спонсор:
  • Генеральний медіа партнер:
  • Партнер з мобільної реклами:
  • Офіційний спонсор:

Чому Дніпропетровськ

Дніпропетровськ – мабуть, ідеальне місто, щоб полюбити біг. Задоволення від руху тут посилюється завдяки яскравим враженням, що супроводжують спортсмена. Саме у Дніпропетровську через Дніпро перекинувся найдовший в Україні міст. Небо, повітря, сині хвилі десь унизу – хіба ж така пробіжка може не викликати задоволення?

Тутешню набережну полюбляють за чудові міські краєвиди. Вона вважається однією з найкрасивіших в Україні. Милуйтеся урбаністичним пейзажем, не стишуючи темпу, зранку, вдень чи ввечері: Дніпропетровськ надзвичайний у будь-який час доби! Окрім того, саме на цих бігових маршрутах найкраще кидати виклик собі – вони добре пристосовані до встановлення особистих рекордів.

Крок за кроком, кілометр за кілометром:  INTERPIPE Dnipro Half Marathon  вітає сміливих, сильних і витривалих прихильників швидкості та здорового способу життя!

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]