Всі дистанції

Запрошуємо команди комерційних та некомерційних організацій взяти участь у 6-му Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016.

Реєстрація триває до 10 квітня 2016 року включно. Реєстрація може завершитися раніше, якщо буде досягнуто ліміту учасників.

Форму для реєстрації можна скачати тут.

З питань умов реєстрації, будь-ласка, напишіть листа на адресу електронної пошти .

Увага! За корпоративної реєстрації оплата участі здійснюється банківським переказом на підставі рахунку, виставленого організаторами.

Документи, що підтверджують оплату, необхідно вислати на адресу електронної пошти не пізніше, ніж за 10 днів до заходу.

 

5 km
adidas COLOR RUN - 5 km | Corporate
Стартовий внесок: 250 грн.
RUN UKRAINE
До старту
залишилось
  • Титульний спонсор:
    https://kiev-girls.info
  • Офіційний спонсор:
  • Генеральний медіа партнер:
  • Партнер з мобільної реклами:
  • Офіційний спонсор:

Про захід

Найяскравіший захід літа-2016: кольоровий забіг стартує 14 серпня

colorrun_506

Ринок спецій у Стамбулі, індійське свято Холі – і забіг, що відбудеться у столиці другої суботи серпня. Їм пора у один ряд, адже на киян та гостей заходу чекає справжній барвистий вибух! adidas color run – обіцяє  стати, без перебільшення, найяскравішим спортивним явищем цього року. І це вагома причина відкласти усі справи і приїхати цього ранку на Труханів, щоб приєднатися до гурту відчайдухів, які готові кинути виклик не тільки власним силам, але і сірій буденності.

Дистанції та маршрут

Біля Пішохідного мосту чекатимуть і дорослих, і дітей. Усі учасники, що не встигли отримати свої стартові пакети у магазинах adidasзаздалегідь, зможуть це зробити на місці з 8.00 до 11.00. У кожному комплекті два мішечки із фарбою та біла бавовняна футболка. А для 300 бігунів, що зареєструвалися першими, підготують також фірмові футболки adidas. Після цього можна буде розмалювати себе та однодумців, що і стане початком забігу. Адже захід – це не тільки пробіжка ранковим Києвом, але і колосальний сплеск кольорів, енергії та яскравих емоцій!

colorrun_507

Маршрут для дорослих пролягатиме чи не найбільш мальовничим куточком столиці – Трухановим островом. Ця місцина по-своєму унікальна. Колись тут був повноцінний міський район, а зараз це оазис майже дикої природи у межах мегаполісу. Саме тутешніми доріжками бігтимуть свої 5 км дорослі учасники забігу. Маршрут ідеально підходить для всіх учасників. Його зможуть подолати навіть бігуни-початківці, але при тому дистанція достатньо серйозна, щоб на неї могли вийти атлети з досвідом.

Контролювати подолану частину маршруту бігунам буде легко. Пробігши новий кілометр, атлет потраплятиме у хмарку фарби, щоразу нової. Більша дистанція – яскравіший вигляд! Тиші на Трухановому цього дня годі сподіватися, адже компанію «контролерам», що відмічатимуть на футболках кілометраж, складуть музиканти.

Стартуватимуть дорослі трохи пізніше за дітей. Тобто батьки, що приїдуть цього ранку на Поділ разом із дітьми, зможуть підтримати юних бігунів.  Дистанція для маленьких учасників складає 1000 м.

Бігом до розваг!

colorrun_301

Головна подія дня – це, звісно, забіг, але перемога над собою – не єдине, заради чого варто приїхати 14 серпня на Труханів острів. У тутешньому «Містечку змагання» зможуть розважитися і бігуни (після проходження дистанції),  їхні вболівальники і всі бажаючі. Групи підтримки, що вирішать чекати на своїх учасників на фініші, можуть вирушати у містечко відразу після початку забігу.

Фінішуватимуть дорослі атлети на Трухановому острові, на пляжі навпроти річкового вокзалу. Тут і вони, і гості, знервовані очікуванням, нарешті зможуть розслабитися, досхочу поплавати та поніжитися на сонечку. Для прихильників мистецтва на межі спорту приготували велику стріт-арт-зону. Тут зберуться і продемонструють свою вправність майстри графіті. Забіг надав енергії, і ви готові танцювати? Ласкаво просимо до сцени, тут саме проходить музичний фестиваль.

Більше кольору, активного руху та яскравих вражень – і от життя вже вирує. Готові до нього? Зміни починаються вранці 14 серпня біля Пішохідного мосту, зголошуйтеся!

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]